Knížku můžete koupit v síti běžných knihkupectví a nebo přímo v nakladatelství:
www.venkovskedilo.cz

"Na první pohled sice Johanka vypadá jako úplně normální holčička, ale ve skutečnosti má řadu zvláštních schopností. Nejen, že umí trochu létat, ale hlavně umí proměňovat lidi. Dokonce i staré zahořklé čarodějnice. Potkat Johanku je štěstí! Knížka je věnována všem jiným dětem."

Vydání knihy partnersky podpořila Platforma Naděje pro autismus.


Johanka je pro mě splněným snem. Svými ilustracemi doprovázím spousty materiálů, a to především pro děti, ale Johanka je první knížka. Proto jsem jí také dala veškerou péči a um, co jsem v sobě nalezla.

A navíc je létací :) Tohle téma je mi blízké, mám už od dětství létací sny. Asi i proto, že jsem se často potřebovala rychle přemístit do svých světů, kouzelných, barevných a něžných. Světů, kde jsou děti i dětští dospělí otevření náhlým nápadům, světům, kde se cení křehkost, jemnost, kde stačí naznačit a padáte s druhým do slovních jinotajů. 


 
 

Johanka je kouzelnicí, která vás do takových světů zavede, naučí vás se nespokojit s možností a nebo b, mrknutím oka ve vás probudí inspiraci a chuť dělat věci jinak... tak co, letíme? ... přeji všem pěkné čtení a Johance co nejvíce letících čtenářů :)